Gdzie dostanę tanią pożyczkę bez bik

pożyczki bez bikTo pytanie jest bardzo często zadawanym pytaniem na różnego rodzaju forach o tematyce finansowej. Odpowiedzi na nie są dość zróżnicowane i często nie wynika z nich nic pożytecznego dlatego postanowiliśmy poświęcić temu aż cały artykuł na naszym blogu.

Odpowiemy na pytania gdzie znaleźć tanie oferty pożyczek bez bik, ile dostaniemy w takiej firmie i na co należy zwrócić szczególną uwagę żeby nie zostać oszukanym.

Tanie oferty pożyczek bez bik

Prostym sposobem na znalezienie taniej oferty pożyczki bez bik jest skorzystanie z kalkulatora pożyczek, który bez większych problemów znajdziemy w wyszukiwarce google – tak mogłoby się każdemu wydawać. Niestety dane z takiego kalkulatora nie będą do końca aktualne, ponieważ oferty chwilówek i firm pozabankowych, które udzielają takich pożyczek bez bik bardzo często ulegają zmianie przez co wprowadzone dane z oferty do takiego kalkulatora miesiąc temu – obecnie mogą być już nie aktualne.

Nie zniechęcamy do korzystania z tego typu kalkulatorów czy rankingów pożyczek bez bik ale radzimy dobrze sprawdzić ofertę na stronie firmy zanim się na nią zdecydujemy. Pomoże nam to uniknąć nie miłego rozczarowania kiedy zaczniemy spłacać taką pożyczkę.

Jak dużą pożyczkę bez bik można dostać w Polsce

Oferty pożyczek bez bik oferowanych przez znane nam chwilówki jak Vivus, Provident czy VIAsms mają pożyczki już od kilkuset złotych. Maxymalny próg pożyczki często zależy od naszej historii kredytowej i zarobków. Na chwilę obecną znalazłem firmy, które oferują pożyczki bez bik nawet do 50 000 złotych bez zabezpieczenia hipoteką itp. Wystarczy mieć zaświadczenie o dochodach i pożyczkę taką można dostać praktycznie od ręki. Wile firm decyduje się oferowanie większych pożyczek stałym klientom, którzy korzystali już z ich pomocy finansowej i nie mieli żadnych problemów ze spłatą.

Na co zwrócić uwagę zaciągając pożyczkę bez bik

Jest bardzo dużo spraw, na które powinno się zwrócić mniejszą lub większą uwagę ale najbardziej istotną rzeczą jest umowa pożyczki. Mimo wszystko powinniśmy ją dokładnie i na spokojnie przeczytać, sprawdzić czy warunki zgadzają się z przedstawionymi a także zobaczyć czy końcowa kwota pożyczki do spłaty jest taka sama jaką wyliczył nam przedstawiciel firmy.

Warto dowiedzieć się też o tym co dzieje się w przypadku opóźnienia w spłacie raty – niektóre firmy naliczają sobie bardzo wysokie odsetki – takich powinniśmy unikać.

Dodatkowo sprawdźmy opinie na forach internetowych, co piszą o takiej firmie pożyczkowej osoby, które już skorzystały z jej usług – to zawsze da nam większą gwarancję, że wybierzemy dobrą i godną zaufania firmę.

 

3 komentarze do “Gdzie dostanę tanią pożyczkę bez bik”

  1. ostatnio miałem troszeczkę problemów finansowych. trochę się z nimi borykałem. znajomy polecił mi abym skorzystał z usług doradztwa finansowego. był to strzał w 10  Eksperci z doradzili i poradzili mi w paru kwestiach odnośnie moich finansów. Od 2 miesięcy powolutku zaczynam wychodzić na prostą.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz